چگونه اعتماد کنیم؟

با رایج تر شدن خریدهای اینترنتی از مباحث مهمی که دغدغه بیشتر خریداران است، اطمینان حاصل کردن از اعتبار فروشگاه اینترنتی و همچنین اعتبار سایت است. مهمم ترین معیار اعتبار فروشگاه اینترنتی نماد اعتماد آن شرکت و در مرحله بعد رضایت مشتریان است، که دلیلی بر اعتماد راحت تر افراد می شود. عمونوروز با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و همچنین رضایت مشترانی که صحیح و سالم و در سریع ترین زمان کالای خریداری شده خود را تحویل گرفته اند، یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر در خصوص فروش لوازم خانگی می باشد.

دلایل اعتماد به عمونوروز

1) نماد اعتماد الکترونیک: وجود نماد الکترونیک در سایت، اعتبار آن را افزایش می دهد. چرا که این نماد توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک ارائه می شود و کاربران می توانند با کلیک بر روی آن به اطلاعاتی درباره وب سایت و مالک آن به دست آورند. وب سایت هایی که دارای این نماد هستند وظیفه دارند به شکایات و مشکلات مشتریان خود نسبت به خرید آنلاین رسیدگی کنند، در غیر این صورت نماد الکترونیک آن ها لغو خواهد شد.

  1. تائید فروشگاه های اینترنتی توسط یک موسسه ثالث تاثیر زیادی در جلب اعتماد مراجعه کنندگان خواهد داشت و مراجعه کننده از در امان ماندن اطلاعات خود احساس اعتماد بیشتری کسب می کند و در صورت استفاده نابه جا و سوء استفاده از اطلاعات فرد می توان برای شکایت به مراجعه قانونی مراجعه کند
  2. مرکز توسعه تجارت الکترونیک وابسته به وزارت صنعت و معدن و تجارت با دریافت اطلاعات شناسایی فرد صاحب کسب و کار و بررسی صحت آن بعد از پروسه شناسایی فرد، تائید آدرس و موارد مربوط به شناسایی فرد، نماد اعتماد فروشگاه اینترنتی را صادر کرده و در نهایت در صورت بروز مشکل خریدار با توجه به اطلاعات شناسایی صاحب وبسایت می تواند اقدام به حل مشکل نماید.

به دلیل افزایش روز به روز خریدهای اینترنتی اعتماد سازی و رسمیت بیشتر برای وب سایت اهمیت بیشتری پیدا می کند. در این خصوص مرکز توسعه تجارت با اعللام شرایط اخذ نماد اعتماد صاحبان فروشگاه اینترنتی را در مسیر رسمیت کاری و اعتماد سازی راحت تر برای مشتریان همراهی می کند. به دلیل اینکه همواره افراد کلاه بردار به دنبال راهی برای انجام خلاف و فروش کالای جعل هستند ، فروشگاه های اینترنتی معتبر برای اثبات اعتبار خود نیاز به اخذ و دریافت نماد اعتماد دارند.

فروشگاه عمو نوروز داریا مجوز فروش در فضای مجازی می باشد، که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر گردیده است. برای استعلام صحت نماد اعتماد الکترونیک عمو نوروز می توانید به پورتان سازمان ای نماد مراجعه نمایید و با زدن منو استعلام می توانید در آن جا وبسایت amonowruz.ir را استعلام فرمائید.

2) پروتکل https یا ssl:یکی از فاکتورهای اعتماد به فروشگاه های اینترنتی وجود SSL در سایت است. هرگز از سایت هایی که پروتکل آن ها http  است و از SSL برای امنیت وب سایتشان استفاده نمی کنند، خرید نکنید. در https لایه امنیتی SSL به شما در یک خرید ایمن کمک می کند. وب سایت هایی که مجهز به SSL هستند در کنار URL آن ها یک آیکون قفل نمایش داده می شود.  علاوه بر اینکه وب سایت های فروشگاهی بدون پروتکل https فاقد اعتبار هستند، وارد کردن اطلاعات کارت بانکی، حریم خصوصی شما را به خطر می اندازد. وبسایت عمونوروز با دارا بودن یک لایه امنیت قوی تمام اطلاعات و تراکنش های شما را رمزنگاری کرده و امنیت کامل آن را تضمین می کند. با خیال راحت می توانید از عمو نوروز خرید کنید.

امنیت عمونورزو

3) راه های ارتباطی: شما عزیزان می توانید از راه های ارتباطی متعددی با عمونوروز در تماس باشید. علاوه بر شماره های درج شده در صفحه تماس با ما و فوتر سایت شما می توانید از طریق فرم ثبت نظر و انتقاد و پیشنهاد درج شده در برگه تماس با ما و یا شماره ثابت فروشگاه و همچنین از طریق مراجعه ی حضوری به آدرس ما با عمو نوروز در ارتباط باشید. شبکه های اجتماعی نیز راهی دیگر برای ارتباط با عمو نوروز است. 

آدرس: کردستان، شهر بانه، محله روبروی شرکت نفت، بلوار شهرداری ، کوچه درنا 1، پلاک  16، طبقه همکف

4) پرداخت در محل: اگر چه روش پرداخت در محل دردسرهای خاص خود هچون: افزایش قیمت ارز تا رسیدن کالا به دست مشتری، عودت کالا توسط مشتری در مواقعی که قیمت ارز رو به پایین است، اما با وجود این مشکلات باز فروشگاه عمو نوروز با اولویت قرار دادن مشتریان خود از روش پرداخت در محل استفاده می کند. در این روش شما تنها با پرداخت درصد کمی از قیمت محصول می توانید سفارش خود را نهایی کنید و مابقی وجه را هنگام تحویل کالا و اطمینان از سلامت و اصالت کالا پرداخت نمایید. توجه داشته باشید مبلغ بیعانه را تنها به شماره کارتهای درج شده در صفحه تماس با ما واریز نمایید.

5) حفظ اطلاعات خصوصی کاربر: حفظ حریم خصوصی از دغدغه های کاربران هنگام خرید، ثبت نام و یا درج اطلاعات خود در یک وبسایت است. عمو نوروز همواره در تلاش است حریم خصوصی مشتریان حفظ شود و اطلاعا شخصی شما محفوظ بماند. علاوه بر این هنگام خرید از عمو نوروز تنها اطلاعاتی که از شما دریافت می شود، شماره تماس جهت هماهنگی و ادرس شما برای ارسال محصول است و هیچ اطلاعات اضافی از شما دریافت نمی شود. سیاست خریم خصوصی کاربران از مواردی است که عمو نوروز به آن توجه ویژه دارد. 

6) ویدیو و نظر مشتریان راضی: موضوع دیگری که از هر چیزی مهم تر است و شما باید به آن توجه نمایید، نظر خریداران قبلی و ویدیو رضایت آنهاست. در صفحه ی نظرات مشتریان شما می توانید لیستی از ویدیوهای ارسالی مشتریان ما را ببیند و دلایل خرید آنها از عمو نوروز را بشوید. حتما به این بخش سر بزنید تا خریدی بدون دغدغه و آسوده خاطر داشته باشید. 

🎬مشاهده ویدیوهای بیشتر🎬